środa, 01 sierpień 2018 10:06

Zambrów: Grupa Niebieska PPŁ na szlaku

Grupa Niebieska im. Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego na pielgrzymim szlaku. Trasa przemarszu przebiega przez miejscowości Chmiele, Przeździecko Jachy, Andrzejewo i Dąbrowę. Na nocleg pątnicy dotrą do Zarąb Kościelnych. Dzień zakończy się adoracją Najświętszego Sakramentu i Apelem Jasnogórskim.

Na pewno będzie wyjątkowa atmosfera modlitwy, przeżywamy rekolekcje w drodze. Na pewno będzie wyjątkowa atmosfera modlitwy. Co roku pielgrzymka jest nieco inna, są inni ludzie, ale jest zawsze ten sam Pan Bóg, który chce do nas mówić. I my musimy się na to Słowo Boże otwierać – mówił tuż przed wyjściem na pątniczy szlak ks. Paweł Perkowski, przewodnik Grupy Niebieskiej.

W Grupie Niebieskiej pielgrzymują pątnicy z dekanatów: Zambrów, Kobylin, Wysokie Mazowieckie, Łapy, Szepietowo i Czyżew. Drugiego dnia pielgrzymi wyruszą na szlak o godz. 8:00. Do głównego członu Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej dołączą w Broku.

Marcin Szczepański