piątek, 19 październik 2018 15:02

Wyszków: Sound`n`Grace na 40. rocznicę pontyfikatu JPII

Chór Sound`n`Grace wystąpił wczoraj (16.10) w kaplicy sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie. Tym koncertem wspominano 40. rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża.

„Dach”, „Horyzonty”, „Możesz wszystko” i wiele innych znanych utworów śpiewali wczoraj parafianie z wokalistami Sond`n`Grace. Zespół został okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce. Młodzi, utalentowani artyści porwali przybyłych na koncert do wspólnej zabawy już od pierwszego utworu. Koncert został skierowany głównie do młodzieży, bo jak podkreślił proboszcz parafii ks. kan. Kazimierz WądołowskiTo młodzi są świadectwem poczynań tego wielkiego Polaka, jakim był Jan Paweł II. I to właśnie szczególnie młodzież oraz dzieci zaskoczyli zespól swoją żywiołowością, przyznaje jeden z wokalistów, Kamil Mokrzycki – Nas zawsze rozczula granie dla najmłodszych, bo to jest publiczność, która reaguje zawsze bardzo szczerze i żywiołowo. Jak im się podoba, to im się podoba, a jak nie – to zajmują się czymś innym. Dzisiaj chyba im się podobało, bo śpiewali z nami, tańczyli i bawili się.

– Dostarczyliście nam bardzo dużo dobrych emocji, wrażeń, uczuć. Na pewno wszyscy czują niedosyt, ale chyba też o to chodziło. Razem stworzyliśmy taki piękny pomnik Janowi Pawłowi II. Ten głos na pewno szedł aż do nieba. Na pewno Jan Paweł II patrzył na nas z góry i był szczęśliwy, że w taki sposób wspominamy tę rocznicępodsumował proboszcz wręczając wokalistom albumy o parafii oraz rzeźby Jezusa Frasobliwego.

Relacja z koncertu znajduje się TUTAJ.

MG