KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

W SPRAWIE POGRZEBU ŚP. WŁADYSŁAWA BIEŃKOWSKIEGO

Kuria Diecezjalna w Łomży ze smutkiem i żalem zawiadamia, że zmarł Władysław Bieńkowski, ojciec ks. kan. Michała Bieńkowskiego, kapłana posługującego w duszpasterstwie w Danii.

Msza św. pogrzebowa za śp. Władysława Bieńkowskiego zostanie odprawiona dnia 7 czerwca br. (środa) o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Baranowie.

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Michałowi Bieńkowskiemu oraz Rodzinie Zmarłego, prosimy o modlitwę za śp. Władysława Bieńkowskiego i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 6 czerwca 2023 r.