KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

KOMUNIKAT

W dniu 2 marca br. w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży (ul. Sadowa 12) odbędzie się Konferencja dotycząca współczesnych zagrożeń związanych z uzależnieniami.

Prelegentami będą między innymi: Rafał Porzeziński, ks. Marek Dziewiecki i Jacek Racięcki.

Konferencja przewidziana jest od godz. 11.00 – 17.00. Organizatorzy

zapewniają uczestnikom posiłek

O godz. 17.00 odbędzie się koncert Natali Gaman–Orłowskiej

Zapraszamy wszystkich zaineresowanych problematyką współczesnych uzależnień i działaniem profilaktycznym w społecznościach lokalnych, którym leży na sercu dobro polskich Rodzin. Wstęp wolny.

+ Tadeusz Bronakowski

Wikariusz Generalny

ZARZĄDZENIE

Powyższy komunikat należy odczytać, wiernym w I i II Niedzielę Wielkiego Postu, ( tj. 18 i 25 lutego br.) na wszystkich Mszach świętych w czasie ogłoszeń parafialnych.

+ Tadeusz Bronakowski

Wikariusz Generalny

Łomża, dnia 12 lutego 2024 r.

N. 68/2024