czwartek, 27 lipiec 2017 10:04

Komunika w sprawie pogrzebu ŚP. Jerzego Nitkiewicza

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU
ŚP. JERZEGO NITKIEWICZA

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarł Jerzy NITKIEWICZ, ojciec Księdza Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza, biskupa Diecezji Sandomierskiej.
     Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy piątek 28 lipca:
- godz. 12, Msza św. pogrzebowa w kościele pw. Matki Kościoła w Białymstoku, ul. Pogodna 63;
- po Mszy św. przewiezienie ciała do kościoła parafialnego pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Wiźnie, gdzie o godz. 16 rozpocznie się Msza św., a po niej złożenie ciała na miejscowym cmentarzu.

Składając serdeczne wyrazy współczucia Księdzu Biskupowi Krzysztofowi Nitkiewiczowi, pełni wiary w zmartwychwstanie i ufności w Boże Miłosierdzie, otaczamy modlitwą śp. Jerzego oraz jego najbliższych; zapraszamy do udział w pogrzebie.
                                                                          „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...”

ks. Robert Bączek
                                                                                                                     Notariusz Kurii
Łomża, dnia 27 lipca 2017 r.