poniedziałek, 07 sierpień 2017 18:00

Pogrzeb śp. ks. Józefa Wojciechowskiego FDP

Zawiadomienie
o śmierci i uroczystościach pogrzebowych
śp. Księdza Józefa WOJCIECHOWSKIEGO FDP

Kuria Diecezjalna w Łomży powiadamia, że dnia 7 sierpnia 2017 r., zmarł Ksiądz Józef Wojciechowski ze Zgromadzenia Małego Dzieła Boskiej Opatrzności (Orionista), budowniczy i wieloletni dyrektor Domu Emeryta w Brańszczyku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
- dnia 9 sierpnia br. (środa) o godz. 15.00 Msza św. żałobna w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku. Po Mszy św. przeniesienie ciała zmarłego kapłana do kaplicy Domu Księży Orionistów, gdzie o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
- dnia 10 sierpnia br. (czwartek) w godzinach południowych Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym w Łaźniewie (Archidiecezja Warszawska).

Ciało Śp. Księdza Józefa Wojciechowskiego zostanie pochowane na cmentarzu parafialnym w Łaźniewie.

Śp. Księdza Józefa Wojciechowskiego polecają Miłosierdziu Bożemu Księża Orioniści, duchowieństwo i wierni Diecezji Łomżyńskiej. Prosimy kapłanów oraz wiernych o udział w uroczystościach pogrzebowych, a także o modlitwę w Jego intencji.

„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...”

Ks. Artur Szurawski
Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 7 sierpnia 2017 r.