wtorek, 05 sierpień 2014 10:47

Ewangelizacyjne Dni Młodych

Komunikat dotyczący
3. edycji Ewangelizacyjnych Dni Młodych
Łomża, 15 – 17 sierpnia 2014 r.

Już po raz trzeci koło akademickie KSM – u, działające w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży, organizuje w formie rekolekcyjnej, Ewangelizacyjne Dni Młodych. Rekolekcjom, które odbędą się w dniach od 15 do 17 sierpnia br., pod hasłem „Usłyszeć, doświadczyć, zobaczyć", przewodniczył będzie ks. Radosław Siwiński z Koszalina, inicjator ewangelizacji nadmorskiej. W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi metodami ewangelizacyjnymi. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów.
Miejscem Ewangelizacyjnych Dni Młodych będzie Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży. Opłata za udział wynosi 80 zł i obejmuje zakwaterowanie i posiłki. Każdy uczestnik zabiera ze sobą: Pismo św., Różaniec, śpiwór i coś do pisania. Młodzi, którzy wezmą udział w rekolekcjach powinni przyjechać do Łomży 15 sierpnia br. do godz. 9.00. Zgłoszenia, poprzez specjalny formularz, można dokonać na stronie internetowej www.ksm-lomza.pl oraz po numerem telefonu 509114457. Szczegółowe informacje można otrzymać pisząc na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Jednocześnie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodych z całej Diecezji do udziału w „Nocy Chwały", która odbędzie się w sobotę 16 sierpnia br., od godz. 21.00, w kościele pw. Krzyża Świętego w Łomży. Będzie to spotkanie modlitewno – ewangelizacyjne złożone z katechezy, adoracji Najświętszego Sakramentu i świadectw.

Łomża, dnia 5 sierpnia 2014 r.
N. 1392/2014

Ks. Jacek Czaplicki