poniedziałek, 21 sierpień 2017 09:16

Inauguracja Roku Katechetycznego 2017-2018

INAUGURACJA ROKU KATECHETYCZNEGO 2017/2018

W dniu 4 września rozpoczniemy nowy rok szkolny 2017/2018. Kolejny rok pracy w szkole chcemy rozpocząć wspólnym spotkaniem i modlitwą wszystkich katechizujących. W związku z tym informujemy, że dzień inaugurujący nowy rok katechetyczny odbędzie się 2 września (sobota) w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.
     Na spotkanie zapraszamy wszystkich katechizujących w szkołach: księży, osoby konsekrowane i katechetów świeckich.

Program spotkania przedstawia się następująco:
   godz. 10.00 - Msza św.: przewodniczy J. E. Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski (zapraszamy wszystkich księży do koncelebry, prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły)
   godz. 11.30 - Wykład: Katecheta - Ewangelizator - ks. Krzysztof Kralka
                      - Informacje Wydziału Nauczania i Wychowania Katolickiego
   ok. godz. 13.30 - Modlitwa Anioł Pański. Zakończenie spotkania.

Łomża, dnia 17 sierpnia 2017 r.
N. 1194/2017

Ks. dr Zbigniew Pyskło
                                                                                              Przewodniczący Wydziału
                                                                                     Nauczania i Wychowania Katolickiego
Uwaga:
Uprzejmie proszę Przewielebnego Księdza Proboszcza o przekazanie informacji o spotkaniu inaugurującym rok katechetyczny wszystkim katechizującym na terenie parafii. Obecność wszystkich katechizujących na inauguracji jest obowiązkowa.

+ Tadeusz Bronakowski
                                                                                                     Wikariusz Generalny