czwartek, 28 wrzesień 2017 10:08

Zawiadomienie o śmierci Kapłana Diecezji Łomżyńskiej
Księdza Infułata Henryka Jankowskiego

Ksiądz Infułat Henryk Jankowski
Odszedł do Pana w dniu 28 września 2017 r.
w wieku 81 lat, w kapłaństwie 58 lat
emerytowany kapłan Diecezji Łomżyńskiej
wieloletni proboszcz parafii pw. św. Brunona w Łomży
budowniczy kościołów:
pw. św. Brunona w Łomży, pw. św. Jadwigi Śląskiej w Kupiskach, pw. NMP Częstochowskiej w Łomży oraz pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Łomży (na cmentarzu parafialnym)

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
niedziela 1 października br.
- w godz. 10.00 - 20.00 wystawienie trumny z ciałem w dolnym kościele parafialnym pw. św. Brunona w Łomży,
poniedziałek 2 października br.
- w godz. 15.00 - 20.00 wystawienie trumny z ciałem w dolnym kościele parafialnym pw. św. Brunona w Łomży,
wtorek 3 października br.
- godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. św. Brunona w Łomży pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

Ciało Śp. Księdza Infułata Henryka Jankowskiego zostanie pochowane na cmentarzu parafialnym parafii pw. św. Brunona w Łomży przy ul. Wojska Polskiego.

Śp. Księdza Infułata Henryka Jankowskiego polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o udział w uroczystości pogrzebowej, a także o modlitwę w Jego intencji.

„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...”
Ks. Artur Szurawski
Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 28 września 2017 r.