piątek, 10 listopad 2017 09:09

Komunikat dotyczący
spotkania z Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem
na temat nowej ewangelizacji
Łomża, dnia 2 grudnia 2017 r.

W ramach odbywającej się w naszej diecezji Szkoły Ewangelizatorów i Animatorów Ewangelizacji, Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej, zaprasza na spotkanie z Ks. Abpem Grzegorzem RYSIEM, Metropolitą Łódzkim i Przewodniczącym Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski. Ksiądz Arcybiskup wygłosi w Łomży dwa wykłady dotyczące nowej ewangelizacji.
     Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 grudnia 2017 roku, w godz. 10.00 – 13.30, w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży (ul. Sadowa 12A) i będzie stanowiło drugą sesję Szkoły Ewangelizatorów i Animatorów Ewangelizacji.
     Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką ewangelizacji i osobą zaproszonego Gościa, spotkanie będzie miało charakter otwarty. Udział w nim mogą wziąć wszyscy chętni: księża, osoby życia konsekrowanego, alumni, katecheci, członkowie ruchów i stowarzyszeń oraz wszyscy wierni świeccy.
     Ze względów organizacyjnych prosimy wszystkich zainteresowanych o przybycie przed godziną 9.45.

Łomża, dnia 10 listopada 2017 r.
N. 1551/2017
                                                                                 + Tadeusz Bronakowski