poniedziałek, 11 grudzień 2017 11:51

Zaproszenie na noworoczne spotkanie Duszpasterstwa Parlamentarzystów i Samorządowców

Zaproszenie na noworoczne spotkanie
Duszpasterstwa Parlamentarzystów i Samorządowców

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego oraz Diecezjalni Duszpasterze Parlamentarzystów i Samorządowców z terenu Mazowsza i Podlasia, zapraszają na spotkanie noworoczne środowisk zaufania publicznego: parlamentarzystów, samorządowców, pracowników instytucji rządowych i samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Niedzielę Chrztu Pańskiego, 7 stycznia 2018 roku, w parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce (ul. Goworowska 49).
     Uroczystość rozpocznie się o godz. 13.00 w kościele, Mszą św. koncelebrowaną pod przewodnictwem Biskupa Pomocniczego Diecezji Łomżyńskiej Tadeusza Bronakowskiego. Następnie wszyscy zebrani spotkają się na wspólnym świętowaniu, połączonym ze składaniem życzeń i dzieleniem się opłatkiem.
     Zwracamy się z prośbą do Księży Proboszczów, aby przekazali powyższe zaproszenie parlamentarzystom i samorządowcom z terenu swojej parafii oraz odczytali je w ogłoszeniach parafialnych, w niedzielę 31 grudnia 2017 roku.

Łomża, dnia 11 grudnia 2017 r.
N. 1659/2017

+ Tadeusz Bronakowski