czwartek, 05 kwiecień 2018 09:39

Weekend w WSD

WEEKEND W WYŻSZYM SEMINARIUM DUCHOWNYM W ŁOMŻY

W dniach 13-15 kwietnia 2018 roku Wyższe Seminarium Duchowne im. Papieża Jana Pawła II w Łomży zaprasza młodzież męską, której nieobojętny jest temat kapłaństwa, do przeżycia we wspólnocie kleryków dwóch dni. Możliwość spędzenia tego czasu w naszym Seminarium jest sposobnością do osobistego uczestniczenia w życiu alumnów, rozeznających swoje powołanie i przygotowujących się do kapłaństwa. Program spotkania będzie zgodny ze zwykłym harmonogramem zajęć obowiązującym kleryków, od piątkowego wieczoru do niedzielnego obiadu. Obejmuje on między innymi wspólną modlitwę, uczestnictwo w wykładach, spotkania z klerykami i moderatorami Seminarium, oraz możliwość odbycia osobistej rozmowy z ojcem duchownym.

Zapraszamy i oczekujemy!

Ks. Jarosław Kotowski
                                                                                                                                       Rektor WSD w Łomży
               Ks. Robert Bączek
                Ojciec Duchowny

Łomża, dnia 5 kwietnia 2018 roku.

Informacje organizacyjne:
1. „Weekend” przeznaczony jest dla młodzieży męskiej szkół średnich i młodzieży pomaturalnej.
2. Rozpoczęcie weekendu – 13.04.2018 r. (piątek - zjazd do godz. 18.00); zakończenie – 15.04.2018 r. (niedziela - ok. godz. 14.00).
3. Na weekend należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór, buty na zmianę i rzeczy osobiste.
4. Weekend jest bezpłatny.
5. Zgłoszenia prosimy kierować do 12.04.2018 r. - telefonicznie: ks. Robert Bączek - 606318210 - lub drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko, datę urodzenia, parafię pochodzenia, szkołę; prosimy też, aby zgłoszenie było potwierdzone przez duszpasterza lub katechetę - telefonicznie, drogą e-mail lub na piśmie).