wtorek, 24 kwiecień 2018 09:16

Pielgrzymka do Dąbrówki k. Ostrołęki

Komunikat dotyczący
6. Pielgrzymki Pieszej „Pokolenia JPII”
z Ostrołęki do Sanktuarium MB Królowej Ludu Kurpiowskiego
w Dąbrówce k. Ostrołęki

W imieniu Księży Proboszczów parafii ostrołęckich i Kustosza Sanktuarium Matki Bożej Królowej Ludu Kurpiowskiego w Dąbrówce k. Ostrołęki, zapraszamy duszpasterzy, katechetów, rodziców oraz młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania i tegorocznych maturzystów, do udziału w 5. Pielgrzymce Pieszej „Pokolenia JP”. Pielgrzymka odbędzie się we wtorek 1 maja br. według następującego programu:

7.00 – modlitwa posłania i wyjście na szlak pielgrzymi z kościoła pw. Nawiedzenia NMP (ul. Szwedzka 2)
11.00 – wejście pielgrzymki do Dąbrówki i indywidualne nawiedzenie Sanktuarium przez pielgrzymów
12.00 – Msza św. koncelebrowana połączona ze sprawowaniem sakramentu bierzmowania pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego
13.00 – zakończenie

Łomża, dnia 24 kwietnia 2018 r.
N. 423/2018

Ks. Jacek Czaplicki