wtorek, 21 sierpień 2018 12:00

Inauguracja Roku Katechetycznego 2018-2019

INAUGURACJA ROKU KATECHETYCZNEGO 2018/2019

W dniu 3 września rozpoczniemy nowy rok szkolny 2018/2019. Kolejny rok pracy w szkole chcemy rozpocząć wspólnym spotkaniem i modlitwą wszystkich katechizujących. W związku z tym informujemy, że dzień inaugurujący nowy rok katechetyczny odbędzie się 1 września (sobota) w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.
     Na spotkanie zapraszamy wszystkich katechizujących w szkołach: księży, osoby konsekrowane i katechetów świeckich.

Program spotkania przedstawia się następująco:
godz. 10.00 - Msza św.: przewodniczy J. E. Ks. Biskup Janusz Stepnowski
godz. 11.30 - Wykład: Aspiracje życiowe uczniów, rodziców, nauczycieli - ks. dr Dariusz Tułowiecki
                    - Informacje Wydziału Nauczania i Wychowania Katolickiego
ok. godz. 13.30 - Modlitwa Anioł Pański. Zakończenie spotkania.

Łomża, dnia 21 sierpnia 2018 r.
N. 1124/2018

Ks. dr Zbigniew Pyskło
                                                                                                                              Przewodniczący Wydziału
                                                                                                                   Nauczania i Wychowania Katolickiego

Uwaga:
Uprzejmie proszę Przewielebnego Księdza Proboszcza o przekazanie informacji
o spotkaniu inaugurującym rok katechetyczny wszystkim katechizującym na terenie parafii. Obecność wszystkich katechizujących na inauguracji jest obowiązkowa.

+ Tadeusz Bronakowski
Wikariusz Generalny