czwartek, 27 wrzesień 2018 09:19

Komunikat dotyczący liturgicznego szkolenia fotografów i operatorów kamer

Komunikat dotyczący
liturgicznego szkolenia fotografów i operatorów kamer
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej organizuje i zaprasza na spotkanie szkoleniowe fotografów i operatorów kamer, którzy zajmują się dokumentowaniem uroczystości religijnych. Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 października 2018 roku, w godz. od 14.00 do 18.00 w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, Plac Jana Pawła II nr 1, (sala przy furcie seminaryjnej). Każdy uczestnik szkolenia otrzyma specjalny dokument uprawniający do posługi fotografa lub operatora kamery podczas uroczystości religijnych. (Proszę o zabranie zdjęcia formatu paszportowego).
Jednocześnie na krótkie spotkanie na godzinę 14.00 zapraszamy osoby, które pragną przedłużyć wydany wcześniej dokument.
Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu, mogą zgłaszać się wcześniej na adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr tel. 600 87 26 18.
Zwracamy się z prośbą do Księży Proboszczów, aby podali tę informację w ogłoszeniach parafialnych.

Łomża, dnia 20 września 2018 r.
N.1283/2018

+Tadeusz Bronakowski