czwartek, 13 grudzień 2018 10:16

Spotkanie formacyjne dla mężczyzn

Komunikat dotyczący

spotkania formacyjnego dla mężczyzn

Sobota, 5 stycznia 2019 r.

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego wraz z Diecezjalną Męską Grupą Różańcową „NAZARET” i Ogólnopolską Wspólnotą „WOJOWNICY MARYI”, zapraszają do udziału w otwartym spotkaniu formacyjnym dla mężczyzn. Odbędzie się ono w sobotę 5 stycznia 2019 roku, w godz. 11.00 – 18.00, w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce przy ul. Traugutta 1.

Spotkanie poprowadzi ks. Dominik CHMIELEWSKI SDB, autor książek o tematyce maryjnej i dotyczącej męskiej duchowości, znany mówca i duszpasterz mężczyzn. W programie miedzy innymi Eucharystia, wspólny „męski” Różaniec, świadectwa na temat znaczenia modlitwy i formacji w życiu mężczyzny oraz konferencje. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Zwracamy się z prośbą do Księży Proboszczów o rozpropagowanie tego spotkania wśród mężczyzn swojej parafii. Jest to tym bardziej ważne, iż mężczyźni podlegają formacji o wiele trudniej niż kobiety. Ponadto spotkanie z ruchem modlących się na Różańcu mężczyzn, świadectwa ich samych oraz konferencje ks. Chmielewskiego, mogą otworzyć serca wielu parafian na ducha modlitwy i nową perspektywę zaangażowania się w życie parafii.

Ks. Jacek Czaplicki

Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 13 grudnia 2018 r.

N. 1486/2018