piątek, 11 styczeń 2019 10:10

Komunikat dotyczący

26. Warsztatów Liturgiczno – Muzycznych Diecezji Łomżyńskiej

Łomża, 1 – 3 lutego 2019 roku

Już po raz 26 zapraszamy do udziału w diecezjalnych Warsztatach Liturgiczno – Muzycznych, które odbędą się w dniach od 1 – 3 lutego 2019 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży (Pl. Jana Pawła II nr 1), pod hasłem „Oblubienica i Duch wołają przyjdź”. Będą one prowadzone przez znanych muzyków i kompozytorów: Olę Ptaszyńską Warszawa/Grajewo oraz Jakuba Tomalaka z Kalisza. Warsztaty są okazją do doskonalenia umiejętności muzycznych, poznania wiedzy liturgicznej oraz poszerzenia repertuaru muzyczno – liturgicznego, przydatnego podczas celebracji liturgicznych.

Do uczestnictwa w Warsztatach zapraszamy młodzież, organistów, osoby prowadzące zespoły i schole parafialne, alumnów WSD oraz kapłanów. Aby uczestniczyć w Warsztatach należy mieć ukończony 14. rok życia. Instrumentaliści: skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, flet, klarnet, obój, trąbka, fagot, waltornia i harfa, proszeni są o przywiezienie własnych pulpitów.

Koszt uczestnictwa w Warsztatach wynosi 80 zł, dla instrumentalistów 60 zł, bez wyżywienia 60 zł, tylko z noclegiem 30 zł. Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej: www.wlm.lomza.pl. Można zgłaszać się także pod numer tel. 668219409 (ks. Rafał Wiliński).

Ks. Jacek Czaplicki

Wydziału Duszpasterstwa  Ogólnego

Łomża, dnia 11stycznia 2019 r.

N. 32/2019