piątek, 25 styczeń 2019 09:37

Rekolekcje z o. Antonello Cadeddu w Zambrowie

Komunikat dotyczący

rekolekcji z o. Antonello Cadeddu w Zambrowie

Parafia pw. Ducha Świętego w Zambrowie wraz z działającą w jej terenie Wspólnotą Juda, zapraszają do udziału w rekolekcjach ewangelizacyjnych pod hasłem: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy”.

Trzydniowe rekolekcje, które odbędą się w dniach 22 – 24 lutego 2019 r.  w Hali ZSO przy ul. Marii Konopnickiej 16, poprowadzi o. Antonello Cadeddu, włoski charyzmatyk i ewangelizator, jeden z założycieli Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. W swojej posłudze głosi on prawdę o Bożym Miłosierdziu.

Zaproszenie na rekolekcje skierowane jest do każdego, a szczególnie do rodzin. Dlaczego do rodzin?  Bo rodzina jest początkiem wszystkiego. Bóg, jako człowiek, przyszedł do nas właśnie w rodzinie i dalej tam chce się „rodzić”, objawiać się i działać.

Wszelkie dodatkowe informacje, szczegółowy program oraz zapisy na stronie internetowej: www.wspolnota-juda.pl.

Ks. Jacek Czaplicki

Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 24 stycznia 2019 r.

N.63/2019