środa, 30 styczeń 2019 08:49

Komunikat dotyczący rekolekcji dla małżeństw "Spotkania Małżeńskie"

KOMUNIKAT

Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

dotyczący rekolekcji dla małżeństw Spotkania Małżeńskie

 

            Wydział Duszpasterstwa Rodzin wraz z ruchem Spotkania małżeńskie, zaprasza małżeństwa na weekendowe rekolekcje w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. Rekolekcje odbędą się w dwóch terminach: 1) w dniach od 15 do 17 lutego oraz 2) w dniach od 29 do 31 marca 2019 roku. Początek spotkania w piątek o godz. 19.00, a zakończenie w niedzielę o godz. 13.30.

Rekolekcje przeznaczone są dla małżeństw o różnym stażu małżeńskim, różnym poziomie wiedzy i zaangażowaniu religijnym, z różną skalą uczuć łączących lub dzielących małżonków. Zapraszamy zarówno tzw. „dobre małżeństwa”, jak i małżeństwa przeżywające poważne konflikty, myślące niejednokrotnie o rozstaniu.

Doświadczenia ponad tysiąca weekendów odbywających się w całej Polsce pokazują, że forma Spotkań małżeńskich cieszy się dużym powodzeniem. Program rekolekcji oparty na wiedzy z zakresu psychologii komunikacji i teologii, pozwala lepiej zrozumieć siebie nawzajem w duchu miłości oraz poznać potrzeby i oczekiwania współmałżonka. W atmosferze wyciszenia, z dala od codziennych trosk, istnieje wspaniała możliwość pogłębienia wzajemnych więzi, odnowienia miłości oraz zażegnania pojawiających się trudności i konfliktów.

Zgłoszenia i informacje:

Bożena i Przemysław Sułkowscy, tel. 661 754 243 (proszę dzwonić po 17.00),

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swego uczestnictwa!

           

Uprzejmie prosimy Przewielebnych Księży Proboszczów o podanie tej informacji do wiadomości wiernych.

 

Ks. dr Jacek Kotowski

Przewodniczący

Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

Łomża, dnia 29 stycznia 2019 r.

N.75/2019

Czytany 568 razy

Dane kontaktowe

Kuria Diecezjalna w Łomży
ul. Sadowa 3
18-400 Łomża

tel: 86/ 216 25 91

kuria@diecezja.lomza.pl

 

 

Projekt i wykonanie

spesmedia.png