piątek, 08 luty 2019 10:45

Walentynki 2019

Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

dotyczący Mszy św. w intencji zakochanych

(Walentynki 2019)

Wydział Duszpasterstwa Rodzin wraz z Opactwem Sióstr Benedyktynek w Łomży, zaprasza po raz kolejny zakochanych na Mszę św. z obrzędem błogosławieństwa narzeczonych.

„Żar ognia – zakochani u św. Walentego.” – to myśl przewodnia spotkania!Będziemy modlić się wspólnie przez wstawiennictwo św. Walentego za tych i z tymi, których połączyła wspólna droga, a na niej uczucie i pragnienie budowania małżeństwa. Pismo święte mówi o miłości jako żarze ognia. Ten symbol zawiera bogate przesłanie: miłość ogrzewa, rozświetla, rozpala, jednoczy i wskazuje na Boga, jako jedyną Miłość która płonie. Wszyscy zakochani, narzeczeni, jak i małżonkowie, są przez Boga zaproszeni do odkrywania tego żaru w swoich sercach.

Msza św. zostanie odprawiona w Kościele Panien Benedyktynek w Łomży przy ulicy Dwornej 32, w Walentynki 14 lutego br., o godzinie 17:00.

Łomża, dnia 8 lutego 2019 r.

N. 98/2019

Ks. Jacek Kotowski