piątek, 08 luty 2019 13:06

Pogrzeb śp. Zofii Krysztopa

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. ZOFII KRYSZTOPA

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarła Zofia Krysztopa, mama ks. kan. mgra lic. Jerzego Krysztopy, proboszcza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Zuzeli.

Msza św. pogrzebowa za śp. Zofię Krysztopa zostanie odprawiona dnia 12 lutego 2019 r. (wtorek), o godz. 11.30 w kościele parafialnym pw. św. Mateusza Apostoła w Jaminach (Diecezja Ełcka).

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Jerzemu Krysztopieoraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Zofię Krysztopa i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 8 lutego 2019 r.