wtorek, 12 luty 2019 12:53

„Jeden za wszystkich wszyscy za jednego”

Komunikat dotyczący

inicjatywy modlitewnej „Jeden za wszystkich wszyscy za jednego”

Wspólnoty Ruchu Lednica 2000 zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w inicjatywie modlitewnej „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.  Poświęcona jest ona Ojcu Świętemu i polegać będzie na modlitwie w jego intencji w rocznicę wyboru Franciszka na Stolicę Piotrową. „Nie chcemy zorganizować jednorazowej akcji, która zgaśnie jak zapałka, lecz pragniemy aby była to inicjatywa długofalowa, która niczym płonąca lampa będzie przypominała o potrzebie modlitwy za Ojca Świętego” mówi kleryk Rafała Orzechowski, pomysłodawca inicjatywy.

Z racji na to, że 6. rocznica wypada w środę 13 marca br., wspólna modlitwa za Papieża odbędzie się w niedzielę 10 marca br. Wzięcie udziału w akcji polega na modlitwie różańcowej za Papieża w sposób indywidualny lub wspólnotowy. Miejscem modlitwy może być kościół, np. przed lub po Mszy św., dom, ulica lub park.

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na stronie internetowej Ruchu Lednica 2000: https:/bit.ly/2AFmfVO. Wszelkie pytania można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ks. Jacek Czaplicki

Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 12 lutego 2019 r.

N.104/2019