piątek, 15 marzec 2019 10:44

Wielkopostne dni skupienia pracowników naukowych i studentów

Komunikat dotyczący

wielkopostnych dni skupienia pracowników naukowych i studentów

Duszpasterstwo Akademickie Diecezji Łomżyńskiej oraz Duszpasterz Akademicki PWSiP w Łomży zapraszają pracowników naukowych, wykładowców i studentów do udziału w wielkopostnych dniach skupienia. Odbędą się one pod hasłem: „Wy dajcie im jeść” (Mt 14, 13).

W sposób szczególny do wzięcia udziału w dniach skupienia zapraszamy pracowników naukowych i studentów uczelni łomżyńskich: Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości, Wyższej Szkoły Agrobiznesu, Uczelni Jańskiego oraz Wyższego Seminarium Duchownego.

Dzień skupienia dla studentów odbędzie się w czwartek 28 marca 2019 roku w Domu Studenta PWSIiP w Łomży, przy ul. Wiejskiej 16a, według następującego programu:

19.30Nabożeństwo Słowa połączone z katechezą wielkopostną i możliwością spowiedzi

20.30– konwersatorium przy kawie i herbacie, poświęcone szczęściu i tego czym jest sens życia.

Dzień skupienia dla pracowników naukowych odbędzie się w środę 27 marca 2019 roku w kościele przyseminaryjnym oraz Centrum Edukacyjnym WSD w Łomży, przy Pl. Jana Pawła II nr 1, według następującego programu:

18.00Msza św. w intencji pracowników naukowych Łomży z homilią i możliwością spowiedzi

19.00- konwersatorium przy kawie i herbacie, poświęcone profilowi etycznemu związanemu z życiem akademickim

Zwracamy się z prośbą do Księży Proboszczów Łomży o odczytanie tego zaproszenia w ogłoszeniach parafialnych, w niedziele 17 i 24 marca 2019 roku. Ponadto prosimy o osobiste dotarcie z powyższą informacją do akademików mieszkających na terenie parafii.

+Tadeusz Bronakowski

Wikariusz Generalny

Łomża, dnia 15 marca 2019 r.

N.208/2019