czwartek, 09 maj 2019 12:42

KOMUNIKAT WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA RODZIN DOTYCZĄCY SPOTKANIA RODZICÓW OCZEKUJĄCYCH NA NARODZINY DZIECKA 2019

Wydział Duszpasterstwa Rodzin wraz z Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie organizuje w niedzielę 19 maja 2019 r. spotkanie dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka poczętego. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godzinie 10:30, na zakończenie której rodzice otrzymają specjalne błogosławieństwo. Spotkanie jest okazją do modlitwy przez wstawiennictwo św. Joanny Beretta Molla, o opiekę dla matek i dzieci rozwijających się pod ich sercami, o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz o błogosławieństwo dla rodziców.

Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 40) decyzją Biskupa Łomżyńskiego jest miejscem pielgrzymowania rodzin i matek będących w stanie błogosławionym. Spotkania te odbywają się każdego roku w trzecią niedzielę miesiąca maja.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców oczekujących na narodziny swego dziecka do wspólnej modlitwy u stóp Świętej Rodziny.

Uprzejmie prosimy Księży Proboszczów o podanie tej wiadomości wiernym w ogłoszeniach w niedzielę 12 maja br. po każdej Mszy św.

Ks. dr Jacek Kotowski

Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

Łomża, dnia 9 maja 2019 r.

N. 386/2019