sobota, 01 czerwiec 2019 11:59

Pogrzeb śp. Heleny Mikuckiej

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. HELENY MIKUCKIEJ

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarła Helena Mikucka, mama ks. kan. dra Andrzeja Mikuckiego, dyrektora Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

Msza św. pogrzebowa za śp. Helenę Mikucką zostanie odprawiona dnia 3 czerwca 2019 r. (poniedziałek), o godz. 10.30 w kościele parafialnym pw. Krzyża Świętego w Przytułach (k. Jedwabnego).

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Andrzejowi Mikuckiemu oraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Helenę Mikucką i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 1 czerwca 2019 r.