czwartek, 01 sierpień 2019 10:33

Pogrzeb śp. Genowefy Paździorko

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. GENOWEFY PAŹDZIORKO

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarła Genowefa Paździorko, mama O. Antoniego Paździorko CSsR.

Msza św. pogrzebowa za śp. Genowefę Paździorko zostanie odprawiona dnia 2 sierpnia 2019 r. (piątek), o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce.

Składając serdeczne wyrazy współczucia O. Antoniemu PaździorkoCSsRoraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Genowefę Paździorko i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 1 sierpnia 2019 r.