piątek, 09 sierpień 2019 15:45

Pogrzeb śp. Janiny Wołynek

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. JANINY WOŁYNEK

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że w wieku 87 lat zmarła Janina Wołynek, mama Siostry Małgorzaty Wołynek - pracującej w Wydziale Katechetycznym Kurii Diecezjalnej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 12 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) w następującym porządku:

- Modlitwa Różańcowa w kaplicy pogrzebowej przy ul. Chopina w Sokołowie Podlaskim o godz. 10.30,

- Msza św. pogrzebowa za śp. Janinę Wołynek zostanie odprawiona o godz. 12.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim (ul. Oleksiaka Wichury).

Składając serdeczne wyrazy współczucia Siostrze Małgorzacie Wołynek oraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Janinę Wołynek i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 9 sierpnia 2019 r.