wtorek, 15 październik 2019 17:05

Pogrzeb śp. Teresy Żok

Informacja w sprawie pogrzebu śp. Teresy Żok

Z przykrością informuję, że w dniu 15 października 2019 r. zmarła Pani Teresa Żok - długoletnia pracownica Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

Msza św. pogrzebowa za śp. Teresę Żok zostanie odprawiona dnia 17 października 2019 r. (czwartek) o godz. 15.00 w kaplicy pogrzebowej pw. św. Józefa przy ulicy Przykoszarowej w Łomży.

Składając serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Teresę Żok.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

Ks. Marcin Loba

Z-ca dyrektora Caritas Diecezji  Łomżyńskiej

Łomża, dnia 15 października 2019 r.