KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

Komunikat dotyczący
Pielgrzymki Ruchu Światło - Życie
do Sanktuarium Matki Boskiej Pięknej Miłości w Łomży

Pierwsza sobota września tradycyjnie już jest dniem pielgrzymki dzieci, młodzieży, dorosłych i małżonków skupionych w Ruchu Światło-Życie oraz w gałęzi rodzinnej tego Ruchu w Domowym Kościele. Wspólna modlitwa w katedrze łomżyńskiej przed wizerunkiem Matki Bożej Pięknej Miłości jest dziękczynieniem za czas wakacyjnych rekolekcji formacyjnych oraz prośbą o dary Ducha Świętego na nowy rok formacji członków Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła.

W imieniu moderatora diecezjalnego Ruchu Światło-Życie zapraszamy w sobotę 3 września br. do Łomży kapłanów, moderatorów, członków stowarzyszenia Diakonia, animatorów, uczestników oraz odpowiedzialnych za parafialne wspólnoty oazowe do przeżywania powakacyjnego Dnia Wspólnoty.

Program:
10.00 - zawiązanie wspólnoty
10.15 - prezentacja wspólnot
10.45 - godzina świadectwa
12.00 – Msza święta
13.00 - Agapa i integracja
14.00 - zakończenie

Ks. Paweł Nocko
PRZEWODNICZĄCY
WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA OGÓLNEGO

Łomża, dnia 30 sierpnia 2022 r.