KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski
w Nowej Osuchowej

plakat Osuchowa 2022

Diecezjalne Duszpasterstwo Żywego Różańca zaprasza do udziału w dorocznej, 33. Pielgrzymce Żywego Różańca do Sanktuarium Królowej Polski w Nowej Osuchowej. Obędzie się ona w pierwszą sobotę miesiąca - 1 października 2022 r. Mottem spotkania są słowa: "Uczynić różaniec modlitwą wszystkich".
Do udziału w pielgrzymce zapraszamy parafialne wspólnoty Żywego Różańca, zelatorów i członków kół. Ponadto księży, siostry i braci zakonnych oraz osoby, którym bliska jest modlitwa różańcowa.

Program:
10.00 - zawiązanie wspólnoty i powitanie Księdza Kustosza
10.15 - konferencja Moderatora Diecezjalnego Żywego Różańca
11.30 - Różaniec – część chwalebna- procesja do kaplic różańcowych
12.30 - Eucharystia zakończona błogosławieństwem zelatorów i członków kół Żywego Różańca
13.30 - agapa i zakończenie pielgrzymki

Zwracamy się z prośbą do Księży Proboszczów o przekazanie tego zaproszenia w ogłoszeniach parafialnych i do parafialnych kół różańcowych oraz pomoc w zorganizowaniu wyjazdu. Zgłoszenia uczestnictwa pod numerem telefonu: 784406016 (ks. D. Krajewski).

Ks. Paweł Nocko
PRZEWODNICZĄCY
WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA OGÓLNEGO

Łomża, dnia 2 września 2022 r.