STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI
Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy , gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać; człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI
Bóg ma Was w swojej opiece. On Was karmi chlebem i łaską swoją. Kościół nawołuje, abyście żyli tą łaską, którą Chrystus wysłużył nam Krzyżu.

Parafia pw. św. Andrzej Boboli w Łomży jest współorganizatorem XI Forum Krajowego Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach, które odbędzie się w dniach 23 i 24 września br. Z uwagi na to, że w wielu parafiach naszej diecezji funkcjonuje całodzienna i całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, podjęta inicjatywa Forum jest bardzo dobrą okazją do spotkania, wymiany myśli i formacji odpowiedzialnych i uczestniczących w adoracji Najświętszego Sakramentu.
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego ŁKD w imieniu proboszcza parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży ks. Andrzeja Popielskiego serdecznie zaprasza księży proboszczów i innych kapłanów oraz uczestników adoracji Najświętszego Sakramentu w parafiach do wzięcia udziału w Forum Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w parafiach. W załącznikach do tej informacji przekazuję okolicznościowe zaproszenie wraz z programem.

Ks. Paweł Nocko
PRZEWODNICZĄCY
WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA OGÓLNEGO