STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI
Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy , gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać; człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI
Bóg ma Was w swojej opiece. On Was karmi chlebem i łaską swoją. Kościół nawołuje, abyście żyli tą łaską, którą Chrystus wysłużył nam Krzyżu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Rekolekcjach biblijnych dla dorosłych, które odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Św. Jana Pawła II przy Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży, w dniach 3-5 grudnia 2021 r. (piątek – niedziela). Początek w piątek o godz. 18:00 (chętni zgłaszają się na recepcję – wjazd na plac WSD od ul. Polowej), a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14:00. Temat rekolekcji: „W cieniu Ojca”. O dojrzałej wierze i ofiarnej miłości nawiązuje do Roku św. Józefa i jest propozycją pogłębionej refleksji biblijnej o tym wielkim Świętym jako inspiracji dla życia chrześcijańskiego.
Program obejmuje konferencje biblijne, wspólną Eucharystię, modlitwę wspólnotową i osobistą a także możliwość spowiedzi świętej. Każdy z uczestników zabiera ze sobą Pismo Święte. Do uczestnictwa zapraszamy dorosłych.
Rekolekcjom przewodniczy ks. prał. dr Zbigniew Skuza, biblista, wicerektor WSD w Łomży.
Koszt rekolekcji to 200 zł (obejmuje: wyżywienie i noclegi). Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie: 86 216 54 91.