KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. WACŁAWA KAPUSTY

Kuria Diecezjalna w Łomży ze smutkiem i żalem powiadamia, że zmarł Wacław Kapusta, brat ks. kan. Janusza Kapusty, kapłana Diecezji Rzymskiej.

Msza św. pogrzebowa za śp. Wacława Kapustę zostanie odprawiona dnia 30 marca 2021 r. (wtorek), o godz. 13.30 w kościele parafialnym pw. NMP Częstochowskiej w Szumowie. Po Mszy św. trumna z ciałem śp. Wacława Kapusty zostanie złożona na cmentarzu parafialnym w Szumowie.

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Januszowi Kapuście oraz Rodzinie Zmarłego, prosimy o modlitwę za śp. Wacława Kapustę.

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 29 marca 2021 r.