KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

DOTYCZĄCY SPOTKANIA RODZICÓW

OCZEKUJĄCYCH NA NARODZINY DZIECKA

W TRWAJĄCYM ROKU RODZINY AMORIS LAETITIA I ŚW. JÓZEFA

Wydział Duszpasterstwa Rodzin wraz z Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie organizuje w niedzielę 16 maja 2021 r. spotkanie dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka poczętego. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godzinie 10:30, na zakończenie której rodzice otrzymają specjalne błogosławieństwo.

Spotkanie jest okazją do modlitwy przez wstawiennictwo Świętej Rodziny, o opiekę dla matek i dzieci rozwijających się pod ich sercami, o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz o błogosławieństwo dla rodziców.

Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 40) decyzją Biskupa Łomżyńskiego jest miejscem pielgrzymowania rodzin i matek będących w stanie błogosławionym. Spotkania te odbywają się każdego roku w trzecią niedzielę miesiąca maja.

Zapraszamy na to spotkanie wszystkich rodziców oczekujących na narodziny dziecka.

Uprzejmie prosimy Księży Proboszczów o podanie tej wiadomości wiernym w ogłoszeniach w niedzielę 9 maja br. po każdej Mszy św.

Ks. dr Jacek Kotowski

Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

Łomża, dnia 6 maja 2021 r.

N. 407/2021