KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

Komunikat dotyczący

1. Pielgrzymki Kół Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci

Wąsewo, 5 czerwca 2022 r.

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego wraz z moderatorem diecezjalnym Żywego Różańca, zapraszają wszystkich Diecezjan do udziału w Pielgrzymce Kół Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci. Odbędzie się ona w Sanktuarium Maryjnym w Wąsewie, w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego - 5 czerwca 2022 r. Pielgrzymka będzie przebiegać pod hasłem: Różaniec modlitwą zbawienia rodzin.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy członków i animatorów Różańca Rodziców z całej Diecezji, ponadto Rodziców i wszystkich, którzy chcą modlić się za swoje dzieci oraz pielgrzymów indywidualnych.

Program:

10.00 - powitanie pielgrzymów,

10.15 - słowo Moderatora Diecezjalnego Żywego Różańca oraz konferencja: Modlitwa różańcowa w rodzinie: jedność dusz, serc i ciał,

11.00 - Różaniec - część chwalebna,

12.00 - Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Tadeusza BRONAKOWSKIEGO,

13.30 - agapa i zakończenie Pielgrzymki

Zwracamy się z prośbą do Księży Proboszczów, aby umieścili to zaproszenie w ogłoszeniach parafialnych w niedziele 22 i 29 maja br.

Zgłoszenia grup pielgrzymkowych pod nr tel. 784 402 027

Łomża, dnia 28 kwietnia 2022 r.

N. 295/2022

Ks. Jacek Czaplicki