KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

Komunikat dotyczący

rekolekcji wakacyjnych Służby Liturgicznej Diecezji Łomżyńskiej

30 lipca – 5 sierpnia 2022

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej zapraszają do udziału w rekolekcjach Służby Liturgicznej pod hasłem Wypłyń na głębię (Łk 5, 4). Odbędą się one
w Sanktuarium Maryjnym w Studzienicznej koło Augustowa, w dniach od 30 lipca do 5 sierpnia 2022 r. Zakwaterowanie uczestników w Domu Rekolekcyjno – Wypoczynkowym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Studzieniczna 9a. Koszt rekolekcji wynosi 1100 zł.

Powyższa propozycja stanowi połączenie wypoczynku letniego z formacją ku chrześcijańskim wartościom. Będzie okazją do zapoznania się z duchowością Ruch Światło oraz życiem i harcerską metodą wychowawczą ZHP. Uczestnikami rekolekcji mogą być ministranci, lektorzy, członkowie scholi, członkowie Ruchu Światło-Życie, ZHP, ZHR, KSM, oraz dziewczęta i chłopcy od 9. roku życia zainteresowani liturgią. W programie między innymi warsztaty liturgiczne, szkoła modlitwy, szkołą liturgii, wyprawy przyrodnicze, nauka pływania, nauka pływania kajakiem, łodzią wiosłową, żaglówką, motorówką, oraz nauka nurkowania.

Zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ks. Jacek Czaplicki

Wikariusz Biskupi

ds. Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 16 maja 2022 r.

N. 359/2022