KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

Komunikat dotyczący
rekolekcji kapłańskich animowanych przez Ruch Gloriosa Trinita
Łomża, 26 - 28 września 2022 r.

W imieniu Sekretarza Generalnego Ruchu Gloriosa Trinita zapraszamy księży Diecezji Łomżyńskiej do udziału w rekolekcjach kapłańskich prowadzonych przez założycieli Ruchu. Odbędą się one w dniach 26 - 28 września br. (poniedziałek - środa) w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży (Plac Jana Pawła II nr 1). Rekolekcje rozpoczną się 26 września o godz. 12.00, a zakończą obiadem w środę 28 września br. około godz. 13.30.
Tematyka ćwiczeń duchowych koncentrować się będzie wokół dzieła i metod nowej ewangelizacji w duszpasterstwie parafialnym oraz poszukiwań skuteczniejszej obecności kapłana w świecie i we wspólnocie parafialnej. Ponadto w ramach rekolekcji odbędą się, oprócz konferencji duchowych, dwa seminaria połączone z dyskusją dotyczące tego, jak dzisiaj skutecznie ewangelizować.
Zgłoszeń do udziału w ćwiczeniach rekolekcyjnych można dokonać do 25 września br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer telefonu: 501015086.

Ks. Paweł Nocko
PRZEWODNICZĄCY
WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA OGÓLNEGO

Łomża, dnia 1 września 2022 r.