wtorek, 26 maj 2020 19:19

Pogrzeb śp. Genowefy Juszczuk

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. GENOWEFY JUSZCZUK

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarła Genowefa Juszczuk, mama ks. dra Wojciecha Juszczuka SAC, Proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Hodyszewie.

Msza św. pogrzebowa za śp. Genowefę Juszczuk odbędzie się dnia 28 maja 2020 r. (czwartek) o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Opatrzności Bożej w Parczewie (al. Jana Pawła II 112) - Diecezja Siedlecka.

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Wojciechowi Juszczukowi oraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Genowefę Juszczuk oraz udział w uroczystościach żałobnych.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 26 maja 2020 r.