poniedziałek, 07 wrzesień 2020 11:45

Rekolekcje kapłańskie

Drodzy Bracia Kapłani,

mając na względzie dobro duchowe i troskę o własne uświęcenie, a także owocność posługi duszpasterskiej, co roku przeżywamy rekolekcje kapłańskie. W bieżącym roku z racji pandemii odwołane zostały rekolekcje w tradycyjnym terminie Oktawy Wielkanocnej, ufamy jednak, że zachowując wymogi sanitarne będą mogły odbyć się tury jesienne. Planowane są rekolekcje kapłańskie organizowane w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży w terminie 14-16 września b.r. oraz 16-18 listopada b.r. [rozpoczęcie rekolekcji w pierwszym dniu o godz. 10.00 i zakończenie trzeciego dnia ok. godz. 17]. W bieżącym roku rekolekcjom przewodniczyć będzie ks. dr Grzegorz Lechowicz, Wikariusz Biskupi ds. Zakonnych, wieloletni ojciec duchowny kapłanów diecezji tarnowskiej. Zapraszamy Czcigodnych Księży do przeżycia rekolekcji i zawierzenia Opatrzności Bożej swojej posługi przez Niepokalaną.

Łomża, dnia 17 sierpnia 2020 r.

N. 751/2020

+ Tadeusz Bronakowski