niedziela, 27 wrzesień 2020 18:40

POGRZEB ŚP. ZOFII KRAJEWSKIEJ

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. ZOFII KRAJEWSKIEJ

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że w wieku 90 lat zmarła Zofia Krajewska, matka ks. kan. Remigiusza Krajewskiego proboszcza parafii pw. Narodzenia NMP w Nowogrodzie.

Msza św. pogrzebowa za śp. Zofię Krajewską, pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego odbędzie się dnia 29 września 2020 r. (wtorek) o godz. 12.00 w Kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego  w Stawiskach.

Składając serdeczne wyrazy współczucia Księdzu Remigiuszowi Krajewskiemu oraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Zofię Krajewską i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 27 września 2020 r.