czwartek, 01 październik 2020 12:55

Spotkania dla narzeczonych

KOMUNIKAT

DOTYCZĄCY SPOTKAŃ DLA NARZECZONYCH

W RAMACH STUDIUM ŻYCIA RODZINNEGO

 

Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza narzeczonych mających zawrzeć sakramentalny związek małżeński w 2021 roku, na tzw. Spotkania dla Narzeczonych organizowane w ramach Studium Życia Rodzinnego. Odbywają się one w Łomży, raz w miesiącu, w soboty i obejmują 5 spotkań, na które składają się wykłady, warsztaty, dzień skupienia oraz nauka odpowiedzialnego rodzicielstwa. Narzeczeni, którzy ukończą Studium zwolnieni są ze spotkań z doradcą w parafialnej poradni rodzinnej. Zajęcia rozpoczynają się 10 października br. Zgłoszenia, terminy i informacje, zamieszczone są na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin: www.duszpasterstworodzin.lomza.pl

Jednocześnie przypominamy, że wszyscy narzeczeni zobowiązani są do odbycia odpowiednich nauk przed ślubem, dlatego prosimy o nieodkładanie przygotowania do małżeństwa na ostatnią chwilę.

 

 

Księżom odpowiedzialnym za organizacje Spotkań dla narzeczonych przypominamy, że do końca października czekamy na terminy i ilość spotkańzaplanowanychw dekanatach w 2021 roku.

 

Ks. Jacek Kotowski

Przewodniczący

Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

           

Łomża, dnia 1 października 2020 r.

N. 914/2020

Czytany 342 razy

Dane kontaktowe

Kuria Diecezjalna w Łomży
ul. Sadowa 3
18-400 Łomża

tel: 86/ 216 25 91

kuria@diecezja.lomza.pl

 

 

Projekt i wykonanie

spesmedia.png