poniedziałek, 16 listopad 2020 14:58

Pogrzeb śp. br. Wojciecha Kincla

Zawiadomienie

o śmierci i uroczystościach pogrzebowych

śp. Brata Wojciecha Kincla

Kuria Diecezjalna w Łomży ze smutkiem i żalem powiadamia,że dnia16 listopada 2020r. w Szpitalu Miejskim w Zambrowie w wieku 57 lat, zmarł Brat Wojciech Kincel ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego,który posługiwał w katedrze łomżyńskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:

Dnia 17 listopada br. (wtorek) w katedrze łomżyńskiej o godz. 11.30 modlitwa różańcowa a o godz. 12.00 Msza św. żałobna. Po Mszy św.ciało śp. Brata Wojciechazostanie przewiezione do Domu Generalnego Braci Serca Jezusowego w Puszczykowie k. Poznania.

Dnia 20 listopada br. (piątek) o godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Puszczykowie pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

Po Mszy św. trumna z ciałem śp. Brata Wojciecha zostanie złożona do grobu na cmentarzu parafialnym w Puszczykowie.

Śp. Brata Wojciecha Kincla polecają Miłosierdziu Bożemu Bracia Serca Jezusowego, duchowieństwo i wierni parafii katedralnej oraz Diecezji Łomżyńskiej.

Prosimy kapłanów oraz wiernych o modlitwę w Jego intencji.

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać,Panie...”

Ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 16 listopada 2020 r.