Dobrylas - Parafia pw. Najświętszego Sakramentu

Kontakt Dobry Las 113, 18-416 ZBÓJNA
gm. Zbójna, pow. łomżyński, woj. podlaskie
e-mail: dobrylas@diecezja.lomza.pl

Proboszcz: Ks. Wojciech NITKOWSKI
Służba Boża: Msze św. w niedzielę: 9.00, 11.30
w dni powszednie: 8.00 (wiosna, lato), 9.00 (jesień, zima)
Odpusty: Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało), NMP Częstochowskiej, św. Ap. Piotra i Pawła
Obszar administracyjny Dobrylas, Piasutno Żelazne (1), Poredy (5), Rudka Skroda (4), Siwiki (8)

Dekanat Łomżyński św. Brunona

Parafia pw. Najświętszego Sakramentu została erygowana w 1918 r. przez Biskupa Romualda Jałbrzykowskiego. Kościół drewniany pw. Najświętszego Sakramentu zbudowany w 1920 r. staraniem ks. Wacława Budrewicza był pobłogosławiony w 1920 r. przez Biskupa R. Jałbrzykowskiego.