Podgórze - Rektorat pw. św. Antoniego Padewskiego

e-mail: podgorze@diecezja.lomza.pl

Rektor Kościoła Rektoralnego: Ks. Piotr KAZIMIERSKI
Służba Boża: Msze św. w niedziele: 9:00 i 12:00; w Siemieniu 10:30
w dni powszednie: 18:00; 17:00 (od listopada do kwietnia)
Odpusty: św. Antoniego Padewskiego
Obszar administracyjny Podgórze, Siemień Rowy (1-2), Siemień Nadrzeczny (4-6)

Dekanat Łomżyński Katedralny św. Michała Archanioła

Rektorat pw. św. Antoniego Padewskiego w Podgórzu został ustanowiony 1.01.2022 r. przez Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego z terytorium parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży. Kościół rektoralny pw. św. Antoniego Padewskiego wybudowany w latach 1989-2000 staraniem kolejnych proboszczów parafii katedralnej w Łomży ks. Henryka Gołaszewskiego i ks. Mariana Mieczkowskiego, poświęcony 28.10.2001 r. przez Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka.